/ محمد بن سلمان مهناز هدایتی من عروس خاندان سعودی هستم در کتاب مانکن و دو انسان مرده مهناز هدایتی

منتشرشده: اوت 8, 2015 در Uncategorized

من عروس خاندان سعودی هستم رسما شرعا و قانونا همسرم شاهزاده محمد بن سلمان ولیعهد سعودی یا همان «مایکل سالم سعید است » و من سوزی صبا و یا در حقیقت همین «‌مهناز هدایتی » هستم در کتاب مانکن و دو انسان مرده که ۱۰ سال پیش نوشتم .
اینک ۱۰ سال ‍گذشته است اما من ۱۰ سال قبل در یک ماجرای عاشقانه او را در کنارم دیدم او را حس کردم تمام نشانه های شاهزاده محمد بن سلمان ولی ولیعهد سعودی در کتاب مانکن و دو انسان مرده آمده است ا‍گرچه او از این ماجرا بی خبر است و او نمی داند ۱۰ سال پیش در اخرین صفحه کتاب درعاشقانه ترین لحظه ی زند‍گی اش با سوزی صبا یعنی با من ازدواج کرده است واین همان تصویری است که خداوند ۱۰ سال پیش به من نشان داد.
براستی چرا خداوند۱۰ سال پیش اورا وارد زندگی من کرد و چرا او را ولیعهد معروف عربستان کرد مثل هدف اصلی کتاب مانکن و دو انسان مرده براستی چرا خداوند در عرض این ۱۰ سال من را مشهورو معروف کرد درست مثل هدف اصلی کتاب مانکن و دو انسان مرده براستی چرا سوزی صبا بعد از ۱۰ سال از حالت کما در بیمارستان خارج می شود وفقط سراغ مایکل سالم سعید یا همان ولیعهد فعلی عربستان سعودی را می ‍گیرد؟ براستی چرا خداوند می خواست من چنین رمانی را بنویسم مایکل سالم سعید از خاندان آل سعود یا همان ولیعهد کنونی سعودی در ۱۰ سال پیش چه ربطی به من داشت که امروز باید مثل ۱۰ سال قبل در غم از دست دادن و دوری و نداشتن دوباره اش بسوزم وبسازم ؟
خداوندا من از سرنوشتم ناراضی نیستم ناشکر هم نیستم اما از سرنوشتم خسته ام خسته ام.

8/8 2015 

London 

Mahnaz Hedayati

این رمان کاملا تخیلی هست و وجود حقیقی و فیزیکی در اصل یا ظاهرا ندارد اما اینکه بعد از گذشت ۱۰ سال ناگهان شخصیت های داستان چهره های واقعی شان اشکار می شود برای خود من هم جای سوال دارد بدون مقدمه و بدون فکر این ماجرا را ابراز نکردم ۱۰ سال چهره های سیاسی بسیاری در خاندان سعودی امدند و رفتند اما جرقه ای که در ذهن من زده شد و دوباره آتش همان عشقی که در زمان نوشتن این رمان  تا به امروز داشتم با دیدن عکس ولیعهد جدید سعودی بود همین عکس که ۱۰ سال پیش مقابل چشم های من بود با همین چهره همین شخصیت و از همین خاندان سعودی

……………

غزلی از من که 8 ماه پیش منتشر شد

هنوزم عشق نامرئی تو هستی

.
مرا له کرده این سرمای جان سوز
زعشقت بر تنم پیراهنی دوز

نمی خواهم درین سرما بمیرم
تنم محتاج عشقت گشته امروز

کنار جاده یِ برفی نشستم
زسرما خسته ام گرمی بیفروز

هنوزم عشق نامرئی تو هستی
تو ای نامرئی ِ من عشق مرموز

تمام اشک من در آسمان هاست
بسان برف می بارد شب و روز

تو را می خواهم و دستت بیارم
بدان من می شوم پیروزِ پیروز

تو عمری در خیالم بوده ای آه
بدهکاری به من هستی تو مقروض

تو اما شعله ای هستی که دوری
تو بر من آتشِ دوری مَیفروز

درین جاده فقط یک سایه از توست
به جای سایه ات عشقت بیفروز

مهناز هدایتی
11/1/2015

  •  چیست استاد.اونجا که شاعرمیگه : بدان من می شوم پیروزِ پیروز . منظور از اون پیروز دومی
دوست عزیز اقای مهرداد بهار سوال کرده اید پیروز پیروز چه شخصی هست ؟ در جواب باید بگویم پیروز در این شعر من شخص نیست بلکه پیروز شدن هست فاتح شدن هست . من این شعر را زمستان سال گذشته میلادی نوشته ام حدود 8 ماهه پیش برای عشق تخیلی خودم برای کسی که فقط در ذهن و تخیل من هست یک عشق نامرئی همان عشقی که از 10 سال پیش شروع شد و در کتابم داستا ن عشقش را نوشتم .
اما همانطور که در این شعرم نوشته ام او فقط یک عشق نامرئی است فقط یک سایه است اما من توانستم این سایه یا این ادم نامرئی را زنده کنم و به پادشاهی برسانم . پس این من هستم که پیروزه پیروز شده ام . چنانچه چند ماه بعد از سرودن این شعرم او ظهور می کند یعنی ظاهر می شود در مقابل چشمان من در بیشتر شعرهای من در عرض این 10 سال گذشته رد پای این عشق تخیلی کاملا وجود دارد .
اما در این شعرم که 8 ماهه پیش نوشته ام دقیقا این شعرم به من می گوید که انتظارم تمام می شود و پیروز می شوم و او را می بینم که این اتفاق افتاد و چند ماهه پیش این عشقم به عنوان نایب ولیعهد سعودی مقابل چشمانم قرارگرفت .
البته می دانم هضم این ماجرا و این داستان برای شما خیلی سخت است یا اصلا باور کردنی نباشد و از نظر علمی قابل قبول نباشد اما باید بگویم جهان دنیای ناشناخته هاست و هنوز علم و دانش به حدی نرسیده است که پاسخ گوی تمام پدیده های مرموز باشد .
یکی از پدیده های مرموز وارد شدن به زمان اینده است در زمانیکه در زمان حال زندگی می کنی ناگهان زمان تو را به اینده ببرد به طور مثال در 10 سال گذشته وقایعی را ببینی که در 10 سال اینده رخ می دهد ….
برای من این اتفاق افتاد در 10 سال گذشته 10 سال اینده را دیدم و شخصی را دیدم که در 10 سال گذشته دیده بودم البته من تحلیل پیش بینی های بسیاری نوشته ام در مورد حوادث سیاسی که درست و دقیق بوده است و منتشر کرده ام که نشان می دهد پدیده ی علم وارد شدن به زمان اینده می تواند وجود داشته باشد در بعضی ازافراد که من هم از این پدیده نادر و باور نکردنی تا حدودی برخوردارم …..هنوزم عشق نامرئی تو هستی
تو ای نامرئی ِ من عشق مرموز
Advertisements
دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s